Ваша заявка прийнята
Ваша заявка прийнята, ми передзвонимо найближчим часом.Заступниця директора з НВР.
Освіта – Житомирський державний університет ім. Івана Франка.
Моя місія - сприяти розвитку якості навчання та підтримувати вчителів у впровадженні новаторських методів. Мої інтереси включають в себе постійне вдосконалення і підтримку вчителів у досягненні їх цілей.
Здійснюю методичний супровід вчителів, які викладають історію, правознавство, громадянську освіту, захист України. Здійснюю методичну підтримку творчого колективу в роботі над створенням нових навчальних матеріалів.
Люблю створювати цікаві й креативні уроки та класні години для проведення в онлайн форматі.