Предмети 1-11 класів

1 клас

(початкова школа)

2 клас

(початкова школа)

3 клас

(початкова школа)

1. Українська мова (письмо + читання)
2. Англійська мова
3. Математика
4. Природознавство
5. Основи здоров’я
6. Музичне мистецтво
7. Образотворче мистецтво
8. Трудове навчання
9. Фізкультура

  1. Українська мова
  2. Літературне читання
  3. Англійська мова
  4. Математика
  5. Природознавство
  6. Інформатика
  7. Основи здоров’я
  8. Музичне мистецтво
  9. Образотворче мистецтво
10. Трудове навчання
11. Фізкультура

  1. Українська мова
  2. Літературне читання
  3. Англійська мова
  4. Я у світі
  5. Математика
  6. Природознавство
  7. Інформатика
  8. Основи здоров’я
  9. Музичне мистецтво
10. Образотворче мистецтво
11. Трудове навчання
12. Фізкультура

4 клас

(початкова школа)

5 клас

(основна школа)

6 клас

(основна школа)

  1. Українська мова
  2. Літературне читання
  3. Англійська мова
  4. Я у світі
  5. Математика
  6. Природознавство
  7. Інформатика
  8. Основи здоров’я
  9. Музичне мистецтво
10. Образотворче мистецтво
11. Трудове навчання
12. Фізкультура

  1. Українська мова
  2. Українська література
  3. Англійська мова
  4. Зарубіжна література
  5. Історія України
  6. Математика
  7. Природознавство
  8. Інформатика
  9. Основи здоров`я
10. Музичне мистецтво
11. Образотворче мистецтво
12. Трудове навчання
13. Фізкультура

  1. Українська мова
  2. Українська література
  3. Англійська мова
  4. Зарубіжна література
  5. Історія (інтегрований курс)
  6. Математика
  7. Біологія
  8. Географія
  9. Інформатика
10. Основи здоров`я
11. Музичне мистецтво
12. Образотворче мистецтво
13. Трудове навчання
14. Фізкультура

7 клас

(основна школа)

8 клас

(основна школа)

9 клас

(основна школа)
  1. Українська мова
  2. Українська література
  3. Зарубіжна література
  4. Англійська мова
  5. Історія України
  6. Всесвітня історія
  7. Біологія
  8. Хімія
  9. Основи здоров`я
10. Музичне мистецтво
11. Образотворче мистецтво
12. Алгебра
13. Геометрія
14. Інформатика
15. Фізика
16. Географія
17. Трудове навчання
18. Фізкультура
  1. Українська мова
  2. Українська література
  3. Зарубіжна література
  4. Англійська мова
  5. Історія України
  6. Всесвітня історія
  7. Біологія
  8. Хімія
  9. Основи здоров`я
10. Мистецтво
11. Алгебра
12. Геометрія
13. Інформатика
14. Фізика
15. Географія
16. Трудове навчання
17. Фізкультура
  1. Українська мова
  2. Українська література
  3. Зарубіжна література
  4. Англійська мова
  5. Історія України
  6. Всесвітня історія
  7. Біологія
  8. Хімія
  9. Основи здоров`я
10. Мистецтво
11. Алгебра
12. Геометрія
13. Інформатика
14. Фізика
15. Географія
16. Трудове навчання
17. Основи правознавства
18. Фізкультура

10 клас

(старша школа)

11 клас

(старша школа)
 
  1. Українська мова
  2. Українська література
  3. Зарубіжна література
  4. Англійська мова
  5. Історія України
  6. Всесвітня історія
  7. Біологія
  8. Хімія
  9. Алгебра
10. Геометрія
11. Інформатика
12. Фізика
13. Географія
14. Художня культура
15. Технології
16. Правознавство
17. Захист Вітчизни
18. Фізкультура
  1. Українська мова
  2. Українська література
  3. Зарубіжна література
  4. Англійська мова
  5. Історія України
  6. Всесвітня історія
  7. Біологія
  8. Екологія
  9. Хімія
10. Алгебра
11. Геометрія
12. Інформатика
13. Фізика
14. Астрономія
15. Художня культура
16. Економіка
17. Технології
18. Людина і світ
19. Захист Вітчизни
20. Фізкультура
 

 

Режим роботи Школи визначається на основі нормативно-правових актів, враховуючи особливості дистанційної форми освіти.
Навчальні заняття в усіх класах рекомендується розпочинати о 9.00, тривалість уроків: 1 клас - 35 хвилин, 2-4 класи - 40 хвилин, 5-11 класи – 45 хвилин.
Адміністрація ТОВ «Центр освіти «Оптіма» враховує обставини, за яких учні школи проживають/тимчасово перебувають в інших часових поясах.
Вчителі ТОВ «Центр освіти «Оптіма» систематично проводять індивідуальні консультації учнів.