Ваша заявка прийнята
Ваша заявка прийнята, ми передзвонимо найближчим часом.Працюю вчителем біології та екології в ТОВ "Центр освіти "ОПТІМА", викладачем біології та екології в ТОВ "Фаховий передвищий коледж "ОПТІМА", навчаюсь а аспірантурі Державного закладу вищої освіти "Університет менеджменту освіти" НАПН України та досліджую проблеми і перспективи цифровізації в управлінні закладами загальної середньої освіти. Вважаю себе експерткою в галузі цифровізації освіти та STEAM-навчання