Єлизавета Чайникова

Наші #талановиті_ОПТИМісти продовжують вражати своїми спортивними досягненнями та виборювати перші місця на змаганнях і турнірах. З кожним кроком вони досягають нових вершин!

Сьогодні знайомимо вас з ученицею 11 класу — Єлизаветою Чайниковою, яка досягла значних успіхів! Дівчина стала призеркою міжнародних турнірів з тенісу. Лише протягом одного року Єлизавета здобула 4 титули в турнірі ITF Juniors у парі та виступала в багатьох містах світу.

На початку 2023 року ОПТИМістка виборола свій п'ятий титул на турнірі J60 в Ізраїлі. 16-річна спортсменка вперше за свою кар'єру перемогла на змаганнях четвертої категорії, які проходили в ОАЕ.

Найбільша дистанційна школа України «Оптіма» вітає  Єлизавету та бажає їй подальших перемог! Ми щиро раді, що дистанційне навчання допомагає нашим ОПТИМістам розвиватися та досягати значних успіхів у різних сферах! І звісно ж, дуже пишаємося нашими талановитими, спортивними та неймовірними учнями!